Regulamin sklepu

Sklep, działający pod adresem skodakrakow.pl, prowadzony jest przez firmę Dariusz Dziudzia Firma Handlowa "AUTOCZĘŚCI". NIP 676-119-80-39, Regon 120146340, z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilskiej 121. Sklep ten jest ofertą handlową części towarów sprzedawanych przy ul. Mogilskiej 121 w Krakowie.

 1. Sklep prowadzi sprzedaż towarów zamówionych za pośrednictwem sieci Internet.
 2. Zamówienia są przyjmowane przez stronę skodakrakow.pl, w wyjątkowych przypadkach telefonicznie 12 413 11 54 lub e-mailem sklep@skodakrakow.pl. Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego przyjęciu. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po tym, jak do sklepu dotrze od klienta e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.
 3. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT lub paragon. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.
 4. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia faktury. Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie 12 413 11 54 lub e-mailem pod adresem sklep@skodakrakow.pl . Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.
 5. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Koszt wysyłki doliczany jest do ceny zamawianego towaru.
 6. Dostawa towaru odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszt dostawy na terenie Polski to 20 zł.
 7. Koszt dostawy towaru poza terytorium Polski ustalany jest indywidualnie. W tym celu należy się uprzednio skontaktować ze sklepem za pośrednictwem poczty e-mail.
 8. Koszt przesyłki powyżej 300 kg oraz przy wartości zamówienia powyżej 3000 zł jest ustalany indywidualnie.
 9. Możliwy jest też osobisty odbiór towaru, wówczas koszty wysyłki nie są naliczane. W tym celu podczas wyboru metody wysyłki należy wybrać "Odbiór własny".
 10. Czas realizacji zamówienia do 5 dni. Przy niektórych towarach podany jest czas realizacji. Są to towary z oferty na specjalne zamówienie. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych. Czas realizacji wysyłki to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. W przypadku gdy klient chce przyspieszonej realizacji zamówienia należy skontaktować się ze sklepem za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.
 11. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy. Przesyłki dostarczane są przez firmę kurierską. Czas dostawy 3 do 5 dni roboczych. Przesyłka może trwać dłużej jeśli jest to zaznaczone przy zamawianym produkcie.
 12. Forma płatności za zamówione towary:
  • Przelew – przedpłata: przelewem bankowym na rachunek sklepu.
  Nr rachunku do wpłat za zamówione towary: 36 1240 4588 1111 0000 5488 1305
 13. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta.
 14. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową pod adresem sklepu F.H. AUTO CZĘŚCI ul. Mogilska 121 31-571 Kraków. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę wraz z pismem reklamacyjnym. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania asortymentu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru. Klient może zrezygnować z zamówionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
 15. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.